سلام من نیما مدیر سئو رشدانا یک دانشجوی کامپیوتر همواره در حال رشد هستم. کار و علاقه اصلی من بازاریابی محتوا و سئوست و گوگل یکی از عشق های زندگیم به حساب میاد. همین عشق و علاقه باعث شده تا تو کارم خیلی جدی باشم و برای رسیدن به بهترین نتیجه همیشه تلاش زیادی کنم. خود ساخته بودن و شناخته شدن به عنوان فردی مفید، از مهم‌ترین ارزش‌های زندگی من به حساب میاد و همیشه سعی می‌کنم آدم مثبتی باشم و از زندگیم لذت ببرم.

چجوری شد که اینجوری شد؟

اولین بار با راه‌اندازی سایت و دنیای دیجیتال تو اتاق 203 خوابگاه ولایت دانشگاه صنعتی شاهرود آشنا شدم. حسین، دوست صمیمی من، که چند سال تو این زمینه فعالیت داشت و آدم خفنی به حساب میاد، یک شب همه ما رو جمع کرد و برامون از راه اندازی سایت، کد‌نویسی، وردپرس، تولید محتوا و… صحبت کرد. اون شب مثل اغلب شب‌های خوابگاه به مسخره‌ترین شکل ممکن گذشت و کلی خندیدیم و از آخر چیز زیادی هم یاد نگرفتیم. اما حرفای حسین باعث یک جرقه تو ذهن من شد. برای همین وقتی تابستون به مشهد برگشتم، تو کارآموزی یک ماهه‌ای که بهم گفته بود شرکت کردم (بعدا از این کارآموزی و آدم‌های بی‌نظیرش می‌نویسم). محیط و آدم‌های جدید فوق العاده‌ای که باهاشون آشنا شده بودم باعث شد من با شاهرود قشنگ و خاطرات خوبی که اونجا داشتم خداحافظی کنم و مسیری که امروز در اون قدم بر میدارم رو شروع کنم.

از اون موقع تقریبا دو سال میگذره و من تا امروز با شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و تیم‌های مختلفی همکاری داشتم و تجربه‌های زیادی رو به دست آوردم. تجربه‌هایی از جنس موفقیت‌های بزرگ و شیرین، تلخ و آموزنده. اگه دوست داری بیشتر در مورد کار‌هایی که انجام دادم بدونی، از لینک زیر میتونی رزومه من رو دانلود کنی.

چرا این سایت رو زدم؟

کمک کردن به آدم‌ها همیشه حس خوبی رو در من ایجاد می‌کنه و یه جور دغدغه شخصیه واسم. باور دارم که اگه هر کدوم از ما، دانش و تجربه‌های خودمون رو به دیگران انتقال بدیم، می‌تونیم به هموار شدن مسیر کاری، موفقیت و زندگی همدیگه کمک زیادی بکنیم. برای همین تصمیم گرفتم تا این بلاگ رو راه بندازم و در اون مطالبی از جنس دانش، تجربه، تحقیق و مطالعه منابع معتبر منتشر کنم.